ОГОЛОШЕННЯ  -  ЗАПРОШЕННЯ

            Завітайте до Кальника  на 20-річний ювілей відродженого Кальницького імені                             Івана Богуна козацького полку  у день Св.Покрови - День Українського козацтва !!!

          Ще майже за рік до проголошення незалежності України - 20 років тому              29 вересня 1990 року,  відбулась знаменна подія в історії Кальника та Краю Присоб'я.

Вперше в Кальнику і вперше в Іллінецькому районі  Вінницької області відбулося свято Дня Українського  козацтва, в ході якого було започатковано - відроджено Кальницький козацький полк  в своєму історичному центрі - Кальнику.

14 жовтня цього року  День Українського  козацтва на кальницькій землі   іллінчани відзначатимуть  в 21-й раз, святкуючи і 20-річчя з дня відродження Кальницького імені Івана Богуна козацького полку. Запрошено багато шанованих гостей.

У День Св. Покрови  Кальницький Майдан Незалежності ще далеко до офіційного початку (10 год. ранку)  козацького свята   традиційно перетвориться в співоче поле і розмаїття вишиванок.

В цей день  буде проведено Урочисту Козацьку Раду з покладанням квітів і вінків до підніжжя пам’ятників Героїв Вітчизняної війни і до підніжжя пам’ятника полковому символу  Кальницького козацького полку,  національному Герою України Івану Богуну, а також відбудеться  традиційне посвячення в козачата учнів молодших класів шкіл району, святковий  концерт  та козацькі перегони.

Особливою подією  ювілею стане відкриття пам'ятного знака біля "Дуба Івана Богуна" - офіційно зареєстрованої   у відповідних інстанціях м.Києва "ботанічної  пам'ятки природи місцевого значення"  (за ініціативою кальницького сільського голови Павла Корецького).

Як завше, будуть організовані виставки народних майстринь - вишивальниць. Свято завершиться   частуванням гостей і учасників   короваєм та козацькими стравами, приготовленими за старими дідівськими рецептами.

Завітайте  у край козацької вольності , на гостинну Кальницьку землю, і Ви відчуєте себе справжніми козаками воістину  Богунівського  полку !

З  20-річним ювілеєм  відродженого Кальницького імені Івана Богуна козацького полку Вас, дорогі  Подоляни і славні Козаки та Берегині  !

Нехай козацькому роду не буде переводу !

Слава Україні! Героям слава!!!

                                                        Тетяна Моторна

 

 

ПОЛКОВНИЦЬКИЙ    НАКАЗ

 

 

ОГОЛОШЕННЯ - ЗАПРОШЕННЯ

 

 

ОГОЛОШЕННЯ - ЗАПРОШЕННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На головну  Вгору ^

 

 

Copyright © 2009 designed by Golubeva Оlena